BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Intro

Sveiki,


taigi sukūriau blogą sildymas.blogas.lt, pretenzingas pavadinimas, ir jūs ko gero tikitės kad rasite naudingos informacijos apie įvairius šildymo būdus, kaip taupyti šilumą bute, kokie bloga yra Lietuvos Energija, kokios brangios yra dujos ir t.t.


Pataisymas: kadangi senasis pavadinimas sildymas.blogas.lt vistik man pasirodė per daug pretenzingas, pervadinau jį į peckurys.blogas.lt.


Tačiau mano tikslas kitas - jau ketvirtus metus gyvenu nuosavame name ir ketvirtą žiemą dirbu pečkuriu (aka кочегар), patikėkit tai yra purvinas, juodas ir neapmokamas darbas, reikalaujantis maždaug valandos kasdien. Kieto kuro katilas name buvo sumontuotas tik todėl, kad labai greitai turėjo būti įvestos dujos, o šildymas kietu kuru (malkomis ir kitu š.) pasirodė pigi ir priimtina alternatyva. Tačiau štai jau ketvirta žiema, dujų dar nėra, o planuojama jas įvesti “greitai”, kada tas greitai bus niekas nežino. Kadangi, dujų įvedimo galimybė labai miglota ir terminai nėra aiškūs, o pečkuriu dirbti nebesinori (apie pečkurio patirtį papasakosiu vėliau), iškilo noras ir netgi sakyčiau būtinybė atnaujinti namo šilumos šaltinį, o šis blogas - kaip tik apie tai.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

  1. After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

  2. This blog is great I always send mates here

  3. Substantially, the post is really the best on this laudable topic. I fit in with your conclusions and will eagerly look forward to your future updates. Saying thanks will not just be enough, for the phenomenal lucidity in your writing. I will at once grab your rss feed to stay abreast of any updates. Good work and much success in your business dealings!

  4. We loved your website so much we added it to our sites to visit list at http://www.usbhubreview.net/sites-we-like Complete the FREE offer to make it permanent.

  5. This guide was just what I was seeking out. Thanks for this information, it seriously assisted me loads and saved me a large amount of time.

Rašyti komentarą